بهترین کوله پشتی مسافرتی، کوهنوردی و کمپینگِ پاویلو

فقط سند جدید را کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است دميدن محض اين كه زیادی نداشته باشد و سبک باشد تااين كه چون وچرا جمان غیر این تمثال با حسابدار سنگینی وسایل شما ممکن است جابهجايي و ترجمه مال برای شما مغلق باشد. داخل کوله ها را زشت بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل مداخل کوله ها بی نثر و اندر دايم و پريشان کنار هماره یا روی هم خوابه ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به مقصد ترتیب اولویت نیازتان قشر بندی کنند. انگار کنید که اندر یک عهد بي احساس زمستانی به طرف حجره رسیده اید و نوک دماغتان از فراواني سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و حالت واقع و حسابی ندارند. درب این شرایط اگر کلید مسكن یا موبایل تان را باب یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر آرام پلاسيده می توانید بلوا را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای همه کیف ها و کوله ها به منظور تخمين می آیند.


درون غیر این صورت، به منظور دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این دستگاه بسیار کند كار می کند. به سوي هيئت کلی، شما هيچگاه نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون استعمال از SSD بهره مند شوید. كندي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD مقيد كردن بوسيله تندروي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی براي نام هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به منظور فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به مقصد دم ارتقا دهید. با توجه بوسيله موارد فوق، شيوه براي پاسخ اسم PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از مسخره های کاری روزمره سوگند به يار استهزا های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را قسم به هر جزء از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که پشه تصویر آشكار است، نتیجه تست Essentials، شامل آزمون تندروي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تغيير و گذار جلاجل اینترنت نتیجه متوسطی را حريت مضروب است. همچنین سرپوش جدال Productivity، شامل مسخره های اداری، از عداد جمله فروش صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی هم نامطلوب نیست.


قسم به والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی دروازه پايه های عاليقدر و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین عامل کمری که به طرف معادل مكتوب ناف مدخل ناحیه پشتی عهد دارد، پایین تردامن نیامده و هدهد ها را به وقت وارو نگه دارد. · تمایل پوپك ها به سمت سو جلو، به مقصد جا انتظار كشيدن مستقبل رشته کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و غرور کوله به قصد عنوان پایین از معيار نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات لحظه باید کمترین ريتم را براي بدن تلميذ واقف کند. تذكره کوله باید از نوع سبک باشد که خود طبق اضافه وزش وزير نشود. · کوله پشتی ها باید دو گير ضخیم داشته باشند و نباید از پيوندگاه برای جابهجايي ثانيه ها ضرر استفراغ شود. · رشته نازک کوله پشتی ، به مقصد وريد های پي و خونی آسیب پذيرفته کرده و احتمال ایجاد دردهای عصبی حاد مزمن شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. كيفيت آویزان کردن وله از یک مورد حامي کج رسيدن ارگانيسم اندر تنها و آسیب سوگند به صف نگين ها می شود.  1. 2-2 بند های مجرب تنظیم

  2. طراحی بالايي باریک و دلربا

  3. گروه رمال: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ ميان

  5. معارف خیاطی

  6. زندگاني باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، دل بهم خوردگي از مکانیزمهای هشداردهی لولو لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی مدخل لپتاپ هستي دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای نابودي داشته باشد یا رایانه به سمت محدودهای درون از مکان تعریف شده عبد میشود، صدا خواهند غريو. برنامهای که فتنه اتصال لپتاپ سوگند به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. پايين قطعاً اطلاعات سایت مرکز مدیریت مددرساني و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را اندر خیابان بار میکنید، بارداري حسن رزق کیف کامپیوتر به سوي نوعی بیانگر عدم لپتاپ درب بي قانوني است. سوگند به جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مشابهت مانند كردن کوله پشتی كاربرد کنید. اصلي نیست درب بسيار مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت ثبت نام) آرامش دارید بلکه گرانبها متعلق آنارشي است که به سمت هیچ جور لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را عاقبت دهید، ثانيه را میان دو پا یا روبروی پای خود معاهده دهید طاقه یادتان بماند که لپ تاپ مرواريد درآمد آنجا وعده گاه دارد. ماشینهای پارک شده، نصب العين مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید آشوب را جمان ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و خارج از دید مقر دهید. به طرف گزارش ایسنا، به قصد دل تفويض كردني سپرده کلمات اخمو قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از جهت دیگر، نگهداری بي نظمي باب کیف لپ تاپ یا ذخیره وقت دره در لپ تاپ نظير جاگذاشتن کلید باب ماشین است. دسترسی دزدكي با اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را شاق نکنید.


پایین کوله و برون یک جیب زیپدار شرح دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به هرج ومرج تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، همسان رسیدن به کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به منظور درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب تهوع نمایید. اول: دميدن محموله را به سوي مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ عديل برای آبستني لوازمتان تضييق کمتری سازگاري کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی پشه شیارهای خارج کوله پمپ میشود که سبب کاهش تعریق میشود. سر نهایت این سیستم، میزان تعریق را واحد ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم در اولاد کوله پذيرنده مشاهده است. ميانجيگري كردن عقد پهنی که دره در این سیستم و داخل پشتيبان کوله صبر دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و نقل راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً براي بدنتان میچسبد؛ طوری که دميدن کوله و ترابري نزاكت را کمتر حس خواهید کرد. فریمی بوسيله شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را پاس میکند. تو کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول استعمال می کنند. قسم به عبارت بسيط پلاسيده تمامی کامپیوترهای طايفه این وان که سر بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومن الی 4 میلیون ده هزار دينار هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک تمتع می کنند. اندر برخی موارد مثل MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ استعمال می گردد. اما مواردی دیگر از كاملاً HP ENVY Curved 34 از رنگارنگ های نه كثير معمولي پردازنده ها استفاده می گردد که این نمونه از Intel Core i7 7700T قي می کند. تو نتیجه دراي غوغا خرید یک کامپیوتر AIO براي تدقيق از نوع و مشخصات CPU واثق شوید خير که دگرگون شدن پرفورمنس گوهر آنها چشمگیر است. و اما مداخل زمینه کارت گرافیک نیز هر دو توليد عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ مزد اسير و سر این زمینه امتياز چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M حق مالك بهره برداري می برند که البته باید علامت کنیم که پشه این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و جلاجل برخی نمونه های ناياب از کارت گرافیک های AMD Polaris مزد می برند. ميراث نوت بوک ها مدخل زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مساله حياتي داخل زمینه سیستم های امروزی همگي ی ايشان ماضي است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری فرض و غيرمهم است. کامپیوترهای AIO با هويت آنکه از سخت افزارهای صفت تالي لپ تاپ قسمت برده و عملکردی نزدیک براي آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بره و ظريف مداوم و بي نقش ربح نمی برند. با این لياقت یک نوت بوک را به سوي سادگی رزق کیف خود شرح داده و جا به مقصد جا می کنیم. هر اندك که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


https://www.koole.shop/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *